Kontakta oss

Har du en fråga är du varmt välkommen att kontakta oss, här hittar du våra kontaktuppgifter. Vill du komma i kontakt med en specifik person, scrolla ned så finner du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Mared Automation.

Våra kontaktuppgifter

Tel, växel: 0502-198 90
E-postadress: info.automation@mared.se
E-postadress faktura: invoice.automation@mared.se

Org.nummer: 559194-4334

Besöksadress Mared Automation:
Södra Ringvägen 51
522 30 Tidaholm

 

Mared Invest:
Klövergatan 6
561 51 Huskvarna

Box 214
561 23 Huskvarna

Medarbetare

Mats Mared

CEO

036-38 78 23

mats.mared@mared.se

Magnus Sulander

Platschef/COO

0502-198 98

magnus.sulander@mared.se

Niclas Elf

Försäljning

0502-198 93

niclas.elf@mared.se

Fredrik Kronberg

Försäljning

0502-65 31 43

fredrik.kronberg@mared.se

Gerry Cardell

Konstruktör – El

0502-198 05

gerry.cardell@mared.se

Louise Andrén

Konstruktör

0502-198 41

louise.andren@mared.se
Maria Paulson, Mared Automation AB

Maria Paulson

Inköpare

0502 65 31 55

maria.paulson@mared.se

Peter Karlsson

Konstruktör

0502-198 96

peter.karlsson@mared.se

Charlotte Lökholm

Konstruktionsansvarig

0502-65 31 40

charlotte.lokholm@mared.se

Jan Robertsson

Tekniksupport

0502-198 04

jan.robertsson@mared.se

Thomas Petterson

Montageledare

0502-198 91

thomas.petterson@mared.se

Henrik Josefsson

Skärande bearbetning

Jack Johansson

Montör

Rickard Mickelsson, Mared Automation AB

Rickard Mickelsson

Montör

Thomas Hille Andersson

Montör

Max Paulson

Montör

Mared BizServices

Vill du komma i kontakt med vår Ekonomi-, Marknads- eller HR-avdelning? Klicka på länken nedan för att komma till Mared BizServices.